برگزاری جلسات هیأت امناء به صورت کلان منطقه ای در سال 98

23 تير 1398
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در دبیرخانه هیأت امناء، مقرر شد دور اول جلسات هیأت امناء در سال 98 در کلان مناطق برگزار شوند.

  دور اول جلسات هیأت امناء

 به منظور حضور مقام عالی وزارت در جلسات هیأت امناء در سال جاری به‌گونه ای برنامه‌ریزی شده است تا در تاریخ‌هایی که اعلام خواهد شد جلسه هیأت امناء بصورت تفکیک کلان مناطق برگزار شود.

در همین راستا اولین جلسه جهت کلان منطقه 7 ( اصفهان، شهرکرد، کاشان و یزد) در تهران با محوریت موضوع آموزشی و پژوهشی تشکیل خواهد شد و متعاقب آن تاریخ جلسات کلان مناطق دیگر رسماً اعلام می شود.

دانشگاه‌ها/دانشکده ها دقت نمایند در این جلسات ضمن دعوت از اعضای حقیقی هیأت امناء خود، تأکید می شود اعضای حقوقی در جلسه حضور داشته باشند.

برابر سیاست این دوره، جلسه هیأت امنا صرفاً با حضور اعضای حقیقی و حقوقی و حضور مسئول دبیرخانه هیأت امناء مؤسسه می باشد و معاونین و مدیران دانشگاه و دانشکده در این جلسه حضور ندارند و امکان پذیرش ایشان در جلسه اصلی وجود ندارند.

در این جلسه مسئولین دبیرخانه‌ها دانشگاه‌های منطقه هماهنگ نمایند تا رییس کلان منطقه حداکثر به مدت 15 دقیقه عملکرد وضعیت دانشگاه‌های منطقه را در خصوص موضوعات آموزشی و پژوهشی بصورت گزارش تحلیلی ارائه نمایند و نیز در نظر است تا تعدادی اعضای هیأت امناء نظرات خود را در جلسه در فرصت کوتاه بیان نمایند.

دستور مشترک این دوره از جلسات کلان مناطق جهت طرح و تصویب به پیوست می باشد در این جلسه امکان تصویب پیشنهادات دانشگاه‌ها (حداکثر 2 مورد) به شرط آنکه از طریق سامانه جامع هیأت امناء به این دبیرخانه ارسال شده باشد نیز وجود دارد. 

   پیشنهادات مشترک ( در جلسات کلان مناطق هیات امناء سال 1398)نهایی شده در کمیسیون دائمی ستاد

 لینک خبر                                                                                                                                                     

 

 

 


کلمات کلیدی:
جلسات     هیأت.امناء     کلان.مناطق     دور.اول    

تاریخ بروز رسانی:   22 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >